Image
Image
Image
Image
Image

O szkole

27-28 września 2007 - OBÓZ INTEGRACYJNY W GOLEJOWIE 

W dniach 27 - 28 września 2007 odbył się obóz integracyjny klas pierwszych.O godzinie 9.00 wsiedliśmy wraz ze swoimi wychowawcami do autokarów.Celem podróży był Golejów. W drodze na miejsce, ok. godziny 11.00 dotarliśmydo Kurozwęk, gdzie zwiedziliśmy zespół pałacowo-parkowy, zabytkowe zabudowania gospodarcze i mieszkalne, stadninę koni oraz gospodarstwo rolno-hodowlane.Największą jednak atrakcją dla młodzieży był plac zabaw, na którym większośćspędziła najwięcej czasu.

Gdy dotarliśmy na miejsce koło godziny 14.00 wychowawcy rozdzielili nas do miejsczakwaterowania. Część klas mieszkała w pawilonach wczasowych, zaś druga część w domkachkampingowych.Po obiedzie zaczęły się rozgrywki między klasami. Najpierw przeciąganie liny, w której zwyciężyła klasa 1B, potem do akcji wkroczyli nauczyciele, którzy rywalizowali z wygraną klasą,co zakończyło się remisem.Gdy emocje opadły, zaczęła się nowa konkurencja, czyli rzucanie ringiem na kijki,które trzymały osoby stojące naprzeciwko.. W tej dyscyplinie najlepsza okazała się klasa 1E.Podczas tej rywalizacji kolejni uczestnicy przygotowywali się do biegu przełajowego, którego trasa wiodła przez las.Tutaj najlepsza została klasa 1A. Ostatnią konkurencją była skakanka, chodziło w niej o to, żeby jak największa ilośćosób skakała na niej, tutaj bezkonkurencyjna okazała się klasa 1F.

Na wszystkie zwycięskie klasy czekały smakowite upominki, które szybko znikały.Po ciężkich wyzwaniach, niespodziankę przygotowali koledzy ze starszych klas, którzy zorganizowali"chrzest kotów". Podchwytliwy test, który często kończył się turlaniem po szyszkach, następnieczęść artystyczna, polegająca na prezentacji swojej klasy. Uczniowie pokazali, że potrafią sięświetnie bawić. Całości towarzyszył nastrój płonącego ogniska i pieczonych w nim kiełbasek.Pierwszy dzień zakończył się udaną dyskoteką, która trwała do godziny 23.00.

Następnego dnia po śniadaniu odbyły się rozgrywki piłki siatkowej. Zmęczeni, ale zadowoleniz mile spędzonego czasu udaliśmy się do autokarów w drogę powrotną.

Organizatorzy obozu zapewnili dobrą zabawę oraz możliwość lepszego poznania się.Dziękujemy

 

III LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE
Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI
IM. CYPRIANA KAMILA NORWIDA W KIELCACH

ul. Jagiellońska 4
25-613 Kielce


tel. 41 367 61 61

fax 41 367 69 19


sekretariat: 3lo@3lo.kielce.pl
dyrektor szkoły: dyrektor@3lo.kielce.eu


Polityka plików cookies
Deklaracja dostępności
RODO


 

Image