Image
Image
Image
Image
Image

O szkole

18-19 września 2003 OBÓZ INTEGRACYJNY KLAS PIERWSZYCH

18 i 19 września klasy pierwsze przebywały w Sielpi na obozie integracyjnym.Organizatorami wyjazdu byli wychowawcy klas pierwszych. 

Spotkaliśmy się pod Halą Widowiskowo - Sportową w Kielcach o godz. 8.50,a około godz. 9.15, 240 osób, sześcioma autokarami wyruszyło w stronę Sielpi.

Po przyjeździe do ośrodka ZHP i zakwaterowaniu odbyły się rozgrywki sportowe. W meczu piłki nożnej najlepsza okazała się klasa IA - wychowawca - pani Jagoda Semaniak,zaś mecz piłki siatkowej wygrały dziewczyny z klasy IE - pani Elżbiety Rysińskiej.Na koniec rozgrywek odbył się mecz siatkówki "nauczyciele kontra uczniowie".Wygrana należała do "starszyzny".

Po zawodach wszyscy udaliśmy się na pyszną obiadokolację.  O godzinie 18.30 odbyło się ognisko, na którym klasy pierwsze zaprezentowałyswój program artystyczny. Wszyscy dobrze się bawili, zajadając kiełbaski.Bezkonkurencyjna okazała się klasa IE i IF. Wieczorem wszyscy bawili się na dyskotece, DJ-em był kolega z klasy IE - Adrian Samek.Ostatnie osoby zeszły z parkietu o godzinie 23.30, po czym wszyscy,solidnie zmęczeni, udali się na zasłużony odpoczynek.

19 września to nasz pamiętny dzień, bo zostaliśmy pełnoprawnymi uczniamiIII LO im. C.K.Norwida. Po śniadaniu o godzinie 11.30 odbyło się uroczyste ślubowanie na sztandar szkoły. Gośćmi specjalnymi były panie dyrektorkipani Anna Wodyk i pani Mirosława Bielecka, które przyjechały do Sielpi na tę uroczystość.

Pierwsza grupa uczniów wyjechała z Sielpi około godziny 13.15, natomiast druga grupa o godzinie 14.30.

Obóz adaptacyjny będziemy wspominać bardzo mile.Było po prostu "THE BEST!".

 Autorki tekstu: Iga Nowak, Agnieszka Maciejczyk, Monika Sitarska, klasa IF

 

III LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE
Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI
IM. CYPRIANA KAMILA NORWIDA W KIELCACH

ul. Jagiellońska 4
25-613 Kielce


tel. 41 367 61 61

fax 41 367 69 19


sekretariat: 3lo@3lo.kielce.pl
dyrektor szkoły: dyrektor@3lo.kielce.eu


Polityka plików cookies
Deklaracja dostępności
RODO


 

Image